Menu

About Me

Home / O mnie

O mnie

No witam

W 4 sekundy

Lubię projektować i fotografować, a to jest strona internetowa z materiałami, które zrobiłam.

W 40 sekund

Nazywam się Agnieszka Kruk i od wielu lat zajmuję się projektowaniem grafik. Z urodzenia podlasianka, kilka lat spędziłam w Wielkiej Brytanii, a teraz od kilku lat pracuję i mieszkam w Trójmieście. Specjalizuję się w brandingu i projektowaniu identyfikacji wizualnej dla firm. Tworzyłam projekty dla wielu firm z różnych branż - począwszy od prostych wizytówek, ulotek, przez projekty logo, aż po backlighty, bannery czy bilboardy, a także grafiki z przeznaczeniem do online (adwords, social media).

W 2014 roku ukończyłam Liceum Plastyczne im. Artura Grottgera w Supraślu. Jeszcze przed "bawiłam" się projektowaniem, jednak po zakończeniu nauki rozpoczęłam staż w tym kierunku i pozyskiwałam pierwsze również, prywatne zlecenia. Uważam, że projektowanie jest procesem i że dzięki badaniom i eksploracjom pojawi się właściwe rozwiązanie.

Fotografią zajmuję się hobbystycznie. W moim przypadku wycieczka bez aparatu nie istnieje. Znajdują się również osoby, którym podoba się moja praca i czasem przekładam to na zlecenia.

Prywatnie cenie sobię czarną kawę, trochę pobiegam, trochę popływam na windzie. Lubie ,,dobre kino" i ,,śmieszne memy".